• Jsme křesťané - tedy lidé, které oslovil životní příběh a učení Ježíše z Nazareta.
  • Jsme evangelíci - naše společenství v České Třebové, tradičně označované jako "farní sbor", je jedním z několika set farních sborů rozesetých po celé České republice. Všechny tyto skupiny mají společný název Českobratrská církev evangelická. Informační video o ČCE na kanálu youtube je zde.
  • Jsme spolu - pravidelně se setkáváme v neděli při bohoslužbě i jindy, navštěvujeme se, přátelíme se...
  • Spolupracujeme s dalšími křesťanskými církvemi, s nimiž sdílíme víru v téhož Boha, zároveň se od nich v některých méně důležitých rysech odlišujeme.
  • Sídlem sboru je fara, ulice Riegrova 283 (mapa). Kostel se nachází uprostřed nedalekého sídliště s názvem Trávník. Adresa kostela: Trávník 150, Česká Třebová (mapa).