Možná potřebujete...

Kromě pravidelných setkání nabízíme také služby, které se občas můžou hodit každému.

Osobní rozhovor

Farář nabízí svoji podporu každému, kdo by měl zájem o rozhovor. Kontaktujte ho telefonicky nebo e-mailem. Není to profesionální poradce, ani úspěšný řešitel lidských problémů, ale je ochoten naslouchat, být nablízku, nesoudit a zachovat v tajnosti důvěrná sdělení. Je otevřen ke komunikaci také prostřednictvím internetu - např. emailovou korespondencí či jinak.
Víte-li o někom, kdo by stál o setkání s evangelickým farářem, dejte mu o tom, prosím, vědět.

Pohřební rozloučení

Sbor je připraven poskytnout službu pohřebního shromáždění jak členům sboru, tak těm, kteří nejsou členy českotřebovského evangelického sboru. Pohřeb se může konat v evangelickém kostele na Trávníku nebo ve smuteční obřadní síni. Záleží na dohodě a přání zesnulého a pozůstalých.
Jestliže to je možné, domluvte termín pohřbu nejprve s farářem. Kontaktujte ho.

Svatební obřad

V evangelickém kostele pod vedením faráře sboru se může konat svatební shromáždění. Před svatbou snoubenci absolvují předmanželskou přípravu, tj. několik setkání určených k prohloubení a upevnění partnerského soužití těch, kdo chtějí být oddáni.
Prosím kontaktujte s dostatečným předstihem faráře.